Başak Kişisel
Dijital Liderlik

2002 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce İktisat, 2015 yılında Edinburgh Business School İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans programını bitirdikten sonra 2016 yılında  ODTÜ Psikoloji bölümünden özel öğrenci olarak dersler almaya başladım ve 2018 yılında ODTÜ Endüstri ve Örgüt Psikoloji Yüksek Lisans programına başladım.

18 yıllık kariyer hayatımın 11 yılını ekiplere ve organizasyonlara liderlik yaparak geçirdim. Şu anda da iWorkBetter yazılım çözümlerinin yönetici ortağıyım.  Bir lider olarak tutkum, insanların hayatlarını değiştirmek ve onlar için daha mutlu çalışabilecekleri organizasyonlar oluşturmak. Bu, son 10 yılda yaptığım araştırma ve çalışmalarımın temelini oluşturdu.
 
Aynı zamanda Endüstri ve Örgüt Psikoloğuyum. Sürekli öğrenme ve başkalarında öğretme konusunda tutkuluyum. Profesyonel kariyerimin yanı sıra Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde Endüstri ve Örgüt Psikolojisi alanında dersler veriyor, Liderlik ve Gelişim Zihniyeti konularında kurumsal eğitimler veriyorum.

Dijitalleşme süreçlerinde firmalara yardımcı olmak, mutlu, sağlıklı ve üretken iş ortamları oluşturmak için onlarla birlikte çalışıyorum. Dijitalleşme süreçleri her ne kadar bir teknoloji değişikliği olarak algılansa da, özünde insanın değişmesi ve yeni yapılara adapte olması vardır. Bu süreç ancak doğru danışmanlık hizmeti ile beklenen başarıya ulaşır. 

Ayrıca yeni bir iş kurmak, kariyer değiştirmek, yetkinlik ve performanslarını artırmak isteyen bireylerle çalışıyorum. Son üç yılda, kişi ve kurumların  sürekli dönüşüm yaşadığımız bu zorlu ve rekabetçi ortamda, zorluklarla etkin bir şekilde başa çıkmalarına ve yetkinliklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için Değişim Danışmanlığı modelini geliştirdim. 
 
Değişen Kariyer, 
Değişim İçin Öğrenme, 
Örgütsel Değişim, 
Değişen Liderlik Becerileri,
Değişim danışmanlığı programımın alt bölümleridir.

Sonuç olarak, her türlü değişim temelinde insana dayanıyor. Çok büyük bütçeler ile kurulan sistemler, değişimin yapısını kavrayan, anlayan ve adapte olan insanlar ile buluşamazsa, boşa gidiyor. Değişim insan ile başlıyor.

Verdiği Eğitimler
Sadece ülkemizde değil, dünyanın her yerinde, “Dijital liderler” genellikle kısıtlı zaman ve kaynaklarla, değişen küresel standartlara etkin bir şekilde ulaşmaya ihtiyacı ile “Dijital kültür” oluşturmaya çalışmaktadırlar.
96 Saat
Uzaktan, Online ve Yüz Yüze Dersler
4.7 (1 Yorum)
Yenilikleri Öğrenmek İçin Kaydol!

Yeni gelişmeler, yeni eğitimler ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol. 

Formu doldurun, sizi arayalım!