Kriptoparalarda Teknik ve Temel Analiz

Kriptoparalarda Teknik ve Temel Analiz

Eğitim Detayları

Tüm merak ettiğiniz konularda bilgi için sayfa üzerindeki Detaylı Bilgi Talep Et üzerindeki formu doldurabilirsiniz.

Eğitimde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan Seri: V No: 52 Sayılı ''Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ'' çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. 

Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yönetimi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile sitede ve eğitimde bulunan veriler, görüş ve bilgi arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, söz konusu yorum/görüş/bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan sitemiz ve eğitim kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Başkent Üniversitesi onaylı ve sertifikalı, E-devlet'te sorgulanabilir bu eğitim 80 saatlik bir eğitimdir. Video ve pdfler, 4 canlı yayın ve 2 günlük yüz yüze derslerle sunulmaktadır. 

Eğitim içeriğimiz 18 yaşının üstündeki herkese açıktır. (18 yaşının altındakiler için uygulamalı eğitimler yapılamamaktadır)

Eğitimciler: Alperen Kanık ve Ali Bertay Solak

Teknik Analiz Felsefesi

Grafik Türleri

Mum Grafikler

İndikatör

Destek Direnç

İşlem Hacmi

Göreceli Güç Endeksi

Bollinger Bandı

Yutan Mum Sinyali

Formasyonun Tanımı

Osilatör

İkili tepe ve ikili dip formasyonları

Fibonacci

Haber Analiz Sistemi

Haberler ve İçerikleri

Haber Taraması

Orta Vadeli Haber Taraması

Uzun Vadeli Haber Taraması

Web Siteleri

Alım Satım Stratejileri

Coin Almadan Önce Sorulması Gereken Sorular

Kursiyer Yorumları (1 Adet)

  • EZGİ EMRE
    17/07/2021

    Sizlerden almış olduğum ilk eğitimimi tamamladım. Eğitim süreci benim açımdan çok verimli geçti. Danışmanım Seçil Hanım sayesinde hiçbir sorun yaşamadan başarılı bir şekilde tamamladım. Daha sonrasında yine Seçil Hanım'ın haber verdiği ve oldukça ilgimi çeken başka bir eğitime başladım. Şu an için o da çok güzel bir şekilde devam ediyor, bu şekilde de devam etmesini umuyorum. Öncelikle bu süreçte her soruma hızlı bir şekilde dönüş yaparak, eğitim sürecimi de kolaylaştıran Seçil Hanım'a sonra da Aknet Anadolu'ya teşekkür ederim.

Tüm Yorumları Göster