Hakkımızda.

About Images

Hakkımızda

Aknet Anadolu Eğitim Kurumu olarak, Türkiye’nin her yerinden bizimle birlikte gelişimine katkı sağlayan kursiyerlerimize en kaliteli eğitimleri sunmak için sürekli gelişiyoruz.

Alanında uzman eğitimci kadromuz, Üniversite onaylı, E-devlet'te görüntülenebilir ve Uluslararası akredite sertifikalı eğitimlerimiz ile toplumumuzun yaşam kalitesinin daha iyi duruma gelmesi için azimle çalışıyoruz.

+80.000 kursiyeri bulan ailemizin önemli bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Neden Aknet Anadolu?

Kursiyer ve eğitimcilerimizin geri bildirimleriyle birlikte eğitim kalitesini sürekli geliştiriyor, uluslararası akredite, E-devlet ve İstanbul Topkapı Üniversitesi onaylı, MYK ( Mesleki Yeterlilik Kurumu Standartlarına Uygun ) eğitimleri sizlerle buluşturarak gelişiminize en iyi şekilde katkı sağlıyor, eğitim sürecinde sizi asla yalnız bırakmayarak size her konuda yardımcı olabilmek için büyük bir özen ve özveriyle çalışmaya devam ediyoruz.

Shape Images Shape Images
Uzman Eğitimciler

Çocuk Gelişimi, Kişisel Gelişim, Danışmanlık, Koçluk, Yönetim, Sağlık vb. Alanlarda Uzman Eğitimcilerle Birlikte Gelişin!

Shape Images Shape Images
Kaliteli İçerikler

1080 HD Kalitesinde Video Dersler, Özenle Hazırlanmış PDF Dokümanlar ile Uzaktan Eğitimin Keyfini Yaşayın!

Shape Images Shape Images
Eğitim Programları

Kişisel ve Mesleki Gelişiminizde, Güncel Hayat ve İş Hayatınızda Önemli Kazanımlar Elde Edin. Yeni Meslekler Edinin!

Shape Images Shape Images
Onaylı Sertifikalar

Mesleki Yeterlilik Kurumu Standartlarına Uygun, Üniversite Onaylı, Uluslararası Akredite, E-devlet'te Görünen Sertifikalarla Kariyerinizi Taçlandırın!

Misyonumuz

En faydalı kişisel ve mesleki gelişim eğitimlerini kursiyerlerimizle buluşturarak, Türkiye'nin gelişmişlik seviyesinin iyileşmesine katkı sağlayan öncü eğitim kurumları arasında bulunmaya devam etmek. Zamanımızı en verimli şekilde kullanmak.

Vizyonumuz

Yeni dünyayı sürekli takip ederek, sektör ihtiyaçları ve kursiyerlerimizin beklentilerine yönelik benzersiz bir gelişim ve eğitim platformu oluşturmak. Kendini sürekli geliştiren kursiyerlerimiz aracılığıyla milyonlarca vatandaşımızın hayatına dokunmak, daha mutlu ve faydalı bir hayat yaşamalarına yardımcı olmak.

About Images


Formu Doldurun, Sizi Arayalım