Detaylı Bilgi Al

İletişim formunu doldurarak Türkiye'nin her yerinden merak ettiğin konularda destek al.

Aknet Anadolu kursiyer düşüncelerine göz atın.

FİLİZ GÜVEN

BİRÇOK ŞEY YAZDIM VE SİLDİM...SİZİNLE BAŞARILI OLMAMAK SİZE HASIZLIK OLURDU... ÖZELLİKLE İBRAHİM BEYE SAATLERCE BENİ SABIRLA DİNLEDİĞİ VE HER BİR SORUMA SABIRLA CEVAP VERDİĞİ İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM .

FATMA NAZLI

Öğrenci temsilcimin sorularıma duyarlı olup ilgilenmesi, ayrıca eğitimlerin de tüm soruların karşılanmasına uygun programlanması bende olumlu tecrübeler oluşturdu.

DEVRİM EVGİN

Aknet Anadolu ailesiyle aldığım eğitimler bana çok şey katıyor.Değerli Hocalarıma ve emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimle teşekkürler 🌹💝

PIRIL ELİBÜYÜK

Aknet Anadolu ve Eğitim Danışmanım Hüsniye Hocam benim eğitim ve kariyer hayatımın iyi kilerindendir .Özellikle teşekkürlerimi yorumumun başında kendilerine sunmak isterim. Gerek eğitimle ilgili ön görüşme kalitesi( dürüst, net ve eksiksiz bilgi sağlanması), gerek sayın hocalarımızın alanlarında uzman ama bir o kadar da egosuz ve profesyonelce hazırlayıp bizlere sundukları eğitimler ve eğitimlerimin ilerleyen bütün süreçlerinde sundukları hizmet konusunda hiç bir sorun yaşamadığım ve her açılan eğitime kurum kalitesini yakından deneyimlediğim için koşarak yazıldığım kurum . Aknet Anadolunun 20 sertifika eğitimini almış süpervizyon çalışmalarına katılmış ve bu eğitimlerim doğrultusunda kariyerime bir çok alanda fayda sağlamış biri olarak kesinlikle tereddütsüz tavsiye ederim. Ayrıca Dilek Hocam ,Sefer hocam, İlker hocam ,Ali Halıcı ve tüm diğer hocalarıma sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Eğitim sonrası süreçte de her türlü sorularımda beni bilgilendiren İbrahim beye de ayrıca teşekkür ederim.

HAZİNE KAYA

cok teşekkür ederim

HEDİYE KAMACI

ben hediye sizinle tanışmak benim için gurur verici birşey herkes güler güzlü ve gerçekten bir tlf kadar yakınsınız.bütün arkadaşlarımı aknet anadoluya kaydettiriyorum .GERÇEKTEN GÜVENİN TEK ADRESİ KESİNLİKLE BÖYLE YOLA DEVAM EDİN TEŞŞEKÜR EDİYORUM HER BİR GÖREV ALAN AKNET ANADOLU EKİBİNE SAYGILAR

NİSA NUR ÜSTÜN

Güzel işler başarılı olcam inanıyorum

ESRA MUTLU

Ben notları okudukça videoları izledikçe hem ekibinizi çok takdir ettim hem sevindim kendim adına. Çok profesyonel bir çalışma

BİNNUR ÇELİK

Oyun terapisi ve RESİM analizi derslerinden çok memnun kaldım çok kaliteli bir eğitimi teşekkür ederim Ayrıca Danışmanım her an her konuda destek aldığım Başak Hanıma yardımlarından acıklayıcı bilgilerinden ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Buradan Ayrılamıyorum yeni bir Eğitim de tekrar sizinle birlikte olduğum için çok mutluyum bu ailenin bir üyesiyim herkese tavsiye ediyorum.

MERVE VURAL

AKNET ANADOLU eğitimlerinin gayet akıcı bir anlatımı var. Yazılı dökümanların netliği anlaşılır dili eğitim sürecim boyunca herhangi bir konuya takılıp zorlamadı beni. Aldığım notlar bunu gösteriyor:) Benimle yakından ilgilenen,eğitimin tüm detaylarını anlatan ve beni birkaç eğitime teşvik edip kendimi geliştirmemi sağlayan TUĞÇE hanıma ve tüm kuruma sonsuz teşekkürler.

AYTEN GÜLAY

Hüsniye Hanım, ilginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Aklımda hiç soru işareti kalmayacak şekilde her konu da bilgilendiriyorsunuz. Size ve kurumunuza canı gönülden teşekkür ediyorum.

AYTEN GÜLAY

Bedia Hocam ile ilk dersimizi yaptık bu akşam. Çok güzeldi, keyifle dinledim, masaldaki anları yaşadım. İyi ki yollarımız Aknet Eğitim ile kesişmiş. Teşekkürler.

DAMLA ÇAKAN

Teşekkür eder kolaylıklar dilerim

ÖZNUR ÖZTÜRK

Sizinle aile gibi oldum hayatıma anlam kattığınız ve bu yolda yanımda olduğunuz için çok teşekkürler Deniz Tomba Duysak sevgili danışmanım size ne kadar teşekkür etsem az iyi ki varsınız ❤️

ÖZNUR ÖZTÜRK

Deniz Tomba Duysak başta olmak üzere tüm bizimle ilgilenen hocalarımız ve merkezde yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Bana gösterdiği sabır ve emek için Deniz Hanıma çok teşekkürler. Aknet Anadolu ile yola devam.

ŞÜRA AKGÜNEŞ

İlk başta katılmış olduğum resim analizi ve psikojik testler eğitiminin içerikleri ve hocamızın harika anlatımı üzerine oyun terapisine de hemen egitimim bitmeden katıldığım kurum. Canlı dersler ve ders sunumları modülleri ile öğrencinin bilgilendirilmesine dayalı uzaktan eğitim olmasına rağmen sanki yüzyüze gibi samimiyet içeren eğitimler. Bunun yanı sıra danışmanım Deniz hanıma çok teşekkür ederim kendisi en ufak soruda bile yardımcı olan tüm bilgilerini paylaşan aklımızda soru işareti bırakmayan birisi. Aknet Anadolu ile tanıştığım için çok mutluyum. Vermiş oldukları emeklerden ötürü emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İyiki burayı tercih etmişim iyiki Aknet Anadolu ❤️

Yenilikleri Öğrenmek İçin Kaydol!

Yeni gelişmeler, yeni eğitimler ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol. Formu Doldurun, Sizi Arayalım