Detaylı Bilgi Al

İletişim formunu doldurarak Türkiye'nin her yerinden merak ettiğin konularda destek al.

Aknet Anadolu kursiyer düşüncelerine göz atın.

FİLİZ GÜVEN

BİRÇOK ŞEY YAZDIM VE SİLDİM...SİZİNLE BAŞARILI OLMAMAK SİZE HASIZLIK OLURDU... ÖZELLİKLE İBRAHİM BEYE SAATLERCE BENİ SABIRLA DİNLEDİĞİ VE HER BİR SORUMA SABIRLA CEVAP VERDİĞİ İÇİN AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM .

PINAR İSMET YEGENGİL

Eğitim içerikleri ve eğitimcileri kaliteli güvenli başarılı bir eğitim paneliniz için tebrik ederim

SERAP SARISAÇLI

Egitimler cok guzel

ZEHRA ÜLGEN

Eğitimler bağımlılık yapıyor biri bitince hemen diğerini almak istiyorsunuz. Çok güzel ve verimli geçiyor kendi adıma çok mutluyum.

SEVİM ASLAN

Hocalarıma ve benimle ilgilenen Hüsniye hanıma ,emekleri için teşekkürler.

BETÜL KAYA

Tuğçe Nur Demir hanimdan çok memnunum herzaman yanımda yardımcı oluyor sağolsun sorularıma ve sorunlarima hemen cvp veriyor çok iyi bi Insan çok iyi bi çalışanının sizlerde çok tsk ederim Servet hocaya vede Dilek hocamada sagolsunlar çok güzel eğitimciler Tugcecigim herşey icin tsk ederim

PIRIL ELİBÜYÜK

Aknet Anadolu ve Eğitim Danışmanım Hüsniye Hocam benim eğitim ve kariyer hayatımın iyi kilerindendir .Özellikle teşekkürlerimi yorumumun başında kendilerine sunmak isterim. Gerek eğitimle ilgili ön görüşme kalitesi( dürüst, net ve eksiksiz bilgi sağlanması), gerek sayın hocalarımızın alanlarında uzman ama bir o kadar da egosuz ve profesyonelce hazırlayıp bizlere sundukları eğitimler ve eğitimlerimin ilerleyen bütün süreçlerinde sundukları hizmet konusunda hiç bir sorun yaşamadığım ve her açılan eğitime kurum kalitesini yakından deneyimlediğim için koşarak yazıldığım kurum . Aknet Anadolunun 20 sertifika eğitimini almış süpervizyon çalışmalarına katılmış ve bu eğitimlerim doğrultusunda kariyerime bir çok alanda fayda sağlamış biri olarak kesinlikle tereddütsüz tavsiye ederim. Ayrıca Dilek Hocam ,Sefer hocam, İlker hocam ,Ali Halıcı ve tüm diğer hocalarıma sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Eğitim sonrası süreçte de her türlü sorularımda beni bilgilendiren İbrahim beye de ayrıca teşekkür ederim.

TÜLAY TANYERİ VAN DEN BOSCH

Çok iyi

EMİNE ES

Memnunum teşekkür ederim

ESRA MUTLU

Ben notları okudukça videoları izledikçe hem ekibinizi çok takdir ettim hem sevindim kendim adına. Çok profesyonel bir çalışma

NURAY SÖNMEZ

Bu eğitim programlarında beni her anlamda bilgilendiren,.. her daim kafama takılan bir soruyu sorabildiğim ve bu anlamda en kısa sürede hatta beklemeden bana dönüş yapan Eğitim Danışmanı Başak TAŞKAYA hanıma da çok teşekkür ediyorum...Ayrıca çok samimi ve sıcakkanlı bir insan olduğunu da eklemek isterim...Teşekkür ederim...

NURAY SÖNMEZ

Tekrar merhaba..Aslında Verimli çalışma teknikleri ,çocuğunuzun yaşam koçu olun sertifika programı ile ilgili olarak orada yorumlar köşesinde yazdıklarımla paralel olacak söyleyeceklerim..Ancak sistem kabul etmeyince silmek zorunda kaldım:(( Aldığım eğitimlerin:Verimli Çalışma Teknikleri dışında Eğitim Koçluğu sertifika programına da devam etmekteyim) son derece etkili ve kaliteli olduğunu düşünmekteyim...Gerçekten çok anlamlı, anlaşılır...Ve verilen örneklerle çok daha anlamlı...Videolar çok güzel açıklamaları ile ayrıca çok da keyifli...Gerçekten Dilek hocayı ve Sefer hocayı çok başarılı buluyorum..Aslında bu sertifika programlarını almaya başlamadan önce verilecek bilgilerin bu kadar kaliteli,anlaşılır ve detayları ile de bu kadar başarılı işlenebileceği hakkında fikrim yoktu ve bu kadar iyi olabileceğini de düşünmemiştim...Gerçekten bir kez daha belirtmek isterim ki Dilek Hocayı ve Sefer Hocayı son derece başarılı buluyorum...İyi ki onları tanıdım..Bu edineceğim bilgilerin meslek yaşamıma da olumlu anlamda katkısı oluyor...Tek sıkıntı zaman...Bu videoları daha da içselleştirebilmek adına bir kaç kez daha izlemek istiyorum... Emeği geçen herkese teşekkür ederim....

FERDANE TOPRAKKAYA ÇİMEN

Fatma hanıma çok teşekkürler

BERNA AYKIN

Aknet anadolunun eğitimlerinden ve eğitim danışmanımız başak taşkaya Hanımefendinin ilgi alakasından çok memnunuz.En güvenilir eğitim kesinlikle aknet,herkese tavsiye ederim.

RAHŞAN ŞENBAYRAM

NLP eğitimi teknikleri sınav sorulari kaliteliydi. Videoların tamamı izlenmeli Pdf ler okunmalı sorular bunların birleşiminden oluşmuş. Güzel olan iyi bir eğitim ve çalışmayla gecilebilek bir sınavdı. Bu eğitimin karşılığını aldım teşekkür ederim.

TAYYİBE TASKIN

Böyle giderse başarılı olacağıma inanıyorum.Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum.Tesekkürler.

AYTEN GÜLAY

Hüsniye Hanım, ilginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Aklımda hiç soru işareti kalmayacak şekilde her konu da bilgilendiriyorsunuz. Size ve kurumunuza canı gönülden teşekkür ediyorum.

AYTEN GÜLAY

Bedia Hocam ile ilk dersimizi yaptık bu akşam. Çok güzeldi, keyifle dinledim, masaldaki anları yaşadım. İyi ki yollarımız Aknet Eğitim ile kesişmiş. Teşekkürler.

ARZU ÇETİR

Burada sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyorum

AYLA ALTUN

Harikaydı ,teşekkürler.

EBRU BAŞ

Anket Anadolu eğitim sistemi ile karşılaştığım için çok şanslı hissediyorum kendimi açıkçası bu tarz bir eğitimin faydalı olacağını hiç beklemiyordum yüzyüze eğitimin daha iyi olduğunu savunurum hep tüm bu düşüncemi bu kadar çabuk değiştireceğimi beklemiyordum gerçekten tüm samimiyetimle yazıyorum izlediğim tüm videolar sayesinde canlı derslere katılamadığım halde bu kadar bilgi sahibi olabileceğimi düşünmemiştim sınav tarihi açıklandığında kendimi çok kötü hissettim çünkü istediğim kadar bilgi alamadığımı düşündüm önce sınava katılmak istemedim sonra dedim ki bu benim için bir tecrübe deneyim olacak kötü not alsam bile hangi konuları tekrar etmem gerektiğini görürüm daha çok geliştiririm ve sınava katıldım benim beklediğimden çok daha yüksek not aldım yanlış olan soruları inceledim aslında onları da gayet iyi bildiğimi farkettim sadece biraz heyecan yaptım sanırım soruları tam anlayarak okumamıştım böyle bir deneyim yaşadığım için mutluyum öncelikle benim tüm sorularıma cevap verip yönlendirdiği için sonra dilek hanım ve sefer beye konu anlatımların da net ve anlaşılır

ÇİĞDEM ÖZEL

Fatma Gül Hanıma çok tesekkur ediyorum,çok ilgili bir danışman.

SONGÜL TAŞYAPAN

SİZİ ÇOK SEVİYORUM.

AYTEN ERBEKTAŞ

Teşekkür ederim

EMİNE ÇİÇEK

dersler benim için çok verimliydi. sizlerle tanışıp bu ailenin bir üyesi olduğum için kendimi çok şanslı kılıyorum.öncelikle sefer ve dilek hocama, sonrasında bülent madi beye ,danışmanım deniz hanıma ve emeği geçen tüm ekibinize sonsuz teşekkürler. eğitimlerimin devamı için görüşmek üzere sizleri seviyorum:)

HATİCE GÜL AYDIN

Sınav sorularında önemi bize hep vurgulanmış ve altı çizilmiş noktaları görmek çok iyiydi, eğitimcilerin ve kurumun kabiliyeti, teşekkürler...

ÖZGE TÜNCEL

Kurumunuzun eğitim koçluğu programını tamamladım. İyi ki katıldım diye düşünüyorum. Kendim için ve mesleğimde ilerleme açısından olabilecek en iyi adımlardan birini attım. Eğitim danışmanımın pozitif ve destekleyici tavrı da süreci çok iyi destekledi. Diğer eğitimlerle devam etme kararı aldım. Emekleriniz için kendi adıma teşekkür ederim.

AYLA ALTUN

Her şey çok güzeldi, teşekkürler.Öğretmen olmama rağmen çok şey öğrendim.

TUNÇ ALAFTARGİL

Eğitim Danışmanım Tuğçe Nur DEMİR'e eğitimlerimiz süresince göstermiş olduğu ilgi, alaka, sabır ve fikri desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki varsın Tuğçe Hanım.:)

ÖZNUR ÖZTÜRK

Sizinle aile gibi oldum hayatıma anlam kattığınız ve bu yolda yanımda olduğunuz için çok teşekkürler Deniz Tomba Duysak sevgili danışmanım size ne kadar teşekkür etsem az iyi ki varsınız ❤️

SAKİNE ÜZÜM

Hüsniye Işın muhteşem bir temsilci. Her zaman kendisi ile görüşmeyi tercih ediyorum Sevgiler

MERAL YÖRÜK

Muhteşem bir akademi

ABDULLAH ÇETİN

Çok ilgilisiniz hepiniz... Çok teşekkür ediyorum ??

GÜLÇİN ERYILMAZ

Deniz hanım harikasınız teşekkürler

ÖZNUR ÖZTÜRK

Deniz Tomba Duysak başta olmak üzere tüm bizimle ilgilenen hocalarımız ve merkezde yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. Bana gösterdiği sabır ve emek için Deniz Hanıma çok teşekkürler. Aknet Anadolu ile yola devam.

AYNUR ERARSLAN

Teşekkürler

ZEYNEL ABİDİN TAMER BİLGİÇ

Nazik yol göstermeniz için Teşekkürler Seçil Hanım,

YURDANUR GÜNGÖRÜR

Kaliteli ve kişisel gelişimi çok destekleyen bir eğitim hazırlamışsınız teşekkürler. Sadece sınavın süresi biraz uzatılabilir.

TÜLİN GÜCÜYENER

Aldığım eğitimin hayatımda pek çok şeyi değiştireceğine inanıyorum. Eğitimim süresince hep yanımda hissettiğim Deniz Tombak hanımefendiye teşekkür ederim. Yeni bir eğitimde tekrar yol arkadaşlığı edebilmek dileğiyle.

DEVRİM AKTÜRK

Çok güzel örneklerle, çok anlaşılır ve akıcı anlatımınızla ders konularını aktarmanızı çok beğendim, günlük yaşantımızda ilişkilerimizin kalitesini olumlu yönde geliştirecek yeni bilgiler edindiğim düşünüyorum, emekleriniz için teşekkür ederim.

YASEMİN DENGİZ

Aknetanadolu da aldığım donanımlı eğitimden son derece memnunum, Danışmanım Fatmagül hanım, sıcak desteği ve nezaketi beni bu kursa kaydettiği için minnettarım kendisine . Hocalarima ayrıca içtenlikle teşekkür ederim.

ALİ EKBER BUDAK

24 yıllık bir sınıf öğretmeni olarak, AKNET ANADOLU da Eğitim Danışmanı Tuğçe Nur Demir hanım ile tanışarak, açıklayıcı bilgileriyle öncelikle EĞİTİM KOÇLUĞU EĞİTİMİMİ Eğitmenlerim Psikolojik Danışman Dilek KIRCAOĞLU ve Profesyonel Koç Sefer KAYAOĞLU Hocalarımdan aldıktan sonra NLP eğitimi alarak, öncelikle öğretmenlik mesleğime ve hayata farklı bir bakış açısı ve vizyon kazandırdığı için başta Danışmanım Tuğçe Nur Demir Hanım olmak üzere ve birbirinde değerli eğitmenlerim Dilek Kırcaoğlu ve Sefer Kayaoğlu Hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ederim. Gaziantep'ten Sevgi ve Selamlar... 19/06/2021

OYA DİLEK KILIÇ

Merhabalar eğitim danışmanım Şeçil Gelen hanım'a eğitim sürecimde göstermiş olduğu titiz ve yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Kendisinin görevini üstün performans ile yaptığını yetkililere bildirmek isterim. Sevgiler. Oya Kılıç.

ARZU ALPER

Tuğçe Hanım ile ilk görüştüğümüz günden bugüne kendimde olumlu yönde çok farklılıklar görüyorum. İlk günden kursa başlamamda etkisi büyük oldu TUĞÇE HANIMIN.Aramızda mesafeler vardı ama her an yanımda olduğunu hissettirdiği için çok tteşekkür ediyorum TUĞÇE HANIMABunda emeği geçen Dilek hocam ve Sefer hocama Tuğçe hanıma ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Eğitimleri alırken, videoları izlerken o kadar içselleştirmişim ki kendimdeki olumlu dönüşümü artık kendimde gözlemleyebiliyorum. Çok yanlış yerlerde düzeltilecek şeyler aramışım. Şimdi çok ciddi söylüyorum kesinlikle insan sadece kendisini değiştirmeli. Doğru bildiğim yanlışlarımı gösterdiniz sizlere minnettarım. İnşallah başka eğitimlerde yine görüşmek dileğiyle sizleri çok sevdim.

ÖZLEM DOĞAN

Merhabalar, ben bu eğitimi almadan 2 gün önce NLP eğitimi almalıyım demiştim ve karşıma siz çıktınız. Tuğçe Hanım ile ilk görüştüğümüz günden bugüne kendimde olumlu yönde çok farklılıklar görüyorum. Bunda emeği geçen Dilek hocam ve Sefer hocama Tuğçe hanıma ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Eğitimleri alırken, videoları izlerken o kadar içselleştirmişim ki kendimdeki olumlu dönüşümü artık kendimde gözlemleyebiliyorum. Çok yanlış yerlerde düzeltilecek şeyler aramışım. Şimdi çok ciddi söylüyorum kesinlikle insan sadece kendisini değiştirmeli. Doğru bildiğim yanlışlarımı gösterdiniz sizlere minnettarım. İnşallah başka eğitimlerde yine görüşmek dileğiyle sizleri çok sevdim. Özellikle Dilek Hocam siz benim hayatımdaki en önemli değerlerden örnek aldığım insanlardan biri olan Hulusi KENTMEN'in canlandırdığı karaktersiniz. Tatlı sert tavırlarınıza bayılıyorum.

MELTEM AKKIZ GÖÇER

Temel koçluk videolarını bitirdim, diğer eğitimlere başladım, bir gazeteci olarak hem kendimi geliştirmek hem de yepyeni bir meslek edinme yolunda ilerlemek muhteşem bir deneyim. Yolumu aydınlattığınız için sonsuz teşekkürler

SEVİNÇ SERCAN

Aldığım yaşam koçluğu eğitiminden çok memnun kaldım,hocalarıma teşekkür ediyorum..Eğitim danışmanım Fatma Gül Kavçak hanıma da ilgisi,yönlendirmesi için çok teşekkür ediyorum..

FATMA FEYZA İYİOL

Öğretmenim. Hem mesleğimde öğrencilerime daha faydalı olmak hem de kendi çocuklarıma daha iyi yol gösterebilmek için eğitim koçluğu sertifika programına katıldım. Video ve PDF ile sınavı da başarıyla tamamladım. Şimdi süpervizyonu sabırsızlıkla bekliyorum. Kayıt aşamasından itibaren yardımcı olan Deniz hanım, Dersleri anlatan, canlı yayınları yapan Dilek hoca ve Sefer hocaya çok teşekkürler. Emeklerinize sağlık.

BERNA HIZARCI BEŞER

Anket Anadolu ile yaşamboyu öğrenme isteğime hızlı bir ivme kazandırdım, meğer yeni şeyler öğrenmek ve kendini keşfetmek sandığındaki daha gerekliymiş, bir bilen olarak yoluma devam ediyorum Herşey için çok teşekkür ediyorum Aknet Anadolu’nun tüm değerli hocalarına, Dilek ve Safer hocam iyi ki tanıdım sizleri

İREM AŞUT

31 Ekim 2020 Tarih itibariyle Danışanım Tuğçe Nur Demir ile başlayan eğitim koçluğu ve Nlp eğitim ile çıktığım yolda Psikolojik Danışman Dilek Kırcaoğlu ve Profesyonel Koç Sefer Kayaoğlu’nun katkılarıyla eğitim sürecimi tamamladım. Şuan eğitim koçluğu yolculuğuma öğrencilerime koçluk yaparak devam ediyorum bu işin eğitimini alıp devamını sağlamak harika bir duygu??Bu süreçte her daim yanımda olan Tuğçe Nur Demir’e ve Sayın hocalarıma emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.?

ALİ TETİK

Süper

BELMA DURU

Dökümanlardaki derslerin videolarda daha yalın ve daha açıklayıcı hale getirmiş olduğunuz anlatımlarınız için Sayın Dilek Kırcaoğlu Sayın Sefer Kayaoğlu Sayın DR Bülent Madi sizlere ve bizler için vermiş olduğunuz emeklerinize şahsım adına çok teşekkür ederim.

AYSEL YILMAZ

Verilen bilgilerden. Memnunum. Bizi arayıp ilgilenmenizden çok memnun kaldım.

EMİNE YILMAZ

mükemmelll... bilgilerimi ve kendimi geliştirme ile ilgili tam zamanında ve doğru bir karar verdiğimi biliyordum. az önce ilk dökümanı indirdim , okudum ve ilk videoyu izledim. ve şuan eğitim alacağım kurum tercihi olarak da en iyisini seçtiğime dair hiç endişem yok. bilgilendirme ve kayıt sürecinde tarz , yaklaşım ve aydınlatıcı bilgileri ile 4/4lük iletişim sağlayan ve her sorumu sabır ile en ince ayrıntısına kadar cevaplayarak bendeki tüm soru işaretlerini tebessüme çeviren Tuğçe Hanıma ve Hüsniye Hanıma sevgilerle :) yıllar ama yıllarrr sonra yeniden öğrencilik heyecanı yaşıyorum :)

LEYLA ÜSTÜN

Eğitim ve yaşam koçluğu na kayıt oldum çok yararlı faydalı bilgiler öğreniyorum ibrâhim beye desteklerinden dolayı hüsniye hanıma yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.Herkese bu faydalı bilgileri almalarını tavsiye ediyorum.

EMİNE ALTAŞ KUYU

Merahaba herkese herşey için çok ama çok teşekkür ederim. Eğitim Proğramlarının(Yaşam Koçluğı1 Eğitim Koçluğu,NLPProgramı) Hazırlanmasında HOCALARIMA ,BAŞKENT ÜNİVERSİTESİNE ve özellikle AKNET ESKİŞEHİR ŞUBESİ tüm EMEĞİ GEÇENLERE, GÜLER YÜZLERİ SABIRLARI VE ÇÖZÜM ÜRETMELERİ DURUMUNDA İNSANİ YAKLAŞIMLARINDAN DOLAYI ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. Sadece verilen fotokopi ve video seyretme ve çalışmanın dışında ESKİŞEHİR AKNET Şubesinin DURUŞUNDAKİ CİDDİYET ETİK VE İNSANİ YAKLAŞIMLARI FOTOKOPİ VE VİDEOLARDAN DIŞINDA İYİ BİR EĞİTİM VERİYOR İNSANA ...GÜNÜMÜZDE ARTIK KALMAYAN BİR EĞİTİM TEŞEKKÜRLER.

ELİF DALLI

Aknet Anadolu ekibinden, ruha dokunduğumu ciddiyetle hissettiren değerli Rehberlerim Dilek Hanım, Sefer Bey, her derdimi rahatlıkla paylaşabildiğim ve çözüm bulduğum kıymetli danışmanım Kübra Hanım, Muhasebeden zorlandığımda imdadıma yetişen değerli Sevil Hanım ve Süper vizyon Organizetörü bize muhabbetle yetişen Dilan Hanım varlığınıza şükran duyuyorum. Aknet Anadolu ile 6 eğitimi alıyor olmak ve kendimle buluşmak benim için büyük bir mutluluk varlığınıza şükran duyuyorum. Iyiki varsınız

FİLİZ AKIN SU

Tuğçe hanımın başlangıç için takibi ve kibarligi mükemmel.Dersler için.yorum dinledikten veyararlandiktan sonra yaabilirim

LEYLA ÜSTÜN

Hüsniye hanım yardımlarınız çok teşekkür ediyorum

ZERRİN YÜKSEL

Sertifikam elime geçti ?Çokta kaliteli olmuş. Insanin kendine bir şey katması kadar güzel bir şey daha yok.Tatlı dilleriyle danışmanlık yapan Aknet Anadolu çalışanlarına ve eğitmenlerine kucak dolusu sevgiler ve teşekkürler.

KENAN BEKLEN

Merhabalar, almış olduğum eğitimden ve bana her bilgi akışını saplayan , her konuda destek olan, aydınlatan bilgilendiren, ki bence iletişimin rolünü en iyi üstlenen kurumunuz sahiplenen Seçil Gelen hanıma teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

ELİF ŞENYİĞİT DİBEK

Merhabalar, öncelikle benimle ilgilenen Tuğçe hanıma ilgisi ve açıklayıcı yaklaşımı için çok teşekkür ederim. Açıklayıcı tavrı ile kafamdaki tüm soruları cevaplaması ve güzel diksiyonu ile beni aydınlatması sayesinde bu kursa kayıt olmaya karar verdim. Tüm bilgilendirme için teşekkürler..? Bence başarılı bir ekiple çalışıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim. Saygılar ....???

GÜLNUR BERBER CİVELEK

Dilek Kırcaoğlu ve Sefer Kayaoğlu nun ders notlarını dinlemek çok keyifliydi, sayelerinde çocuklarımın eğitim hayatlarında yanlış bir yol izlememek amacı ile başladığım eğitimde; hem çok fazla konuyu tecrübe etme hemde sadece eğitim koçluğu değil insan ilişkileri, iş ilişkileri etkili iletişimde vizyon sahibi olma konusunda da yol göstericiydi. Teşekkür ediyorum Aknet Anadolu eğitmenleri ve eğitim danışmanım Seçil hanıma

ZERRİN YÜKSEL

Sefer hocamla, Dilek hocam alışkanlık yapti sanırım çok verimli bir eğitimdi .Ben durup durup izliyorum vidiolari.Bildiklerini bir kenara bırakan yeniden çok şey öğrenebilir.

ALİ EKBER BUDAK

Gaziantep'ten Merhabalar, Ben 24 yıllık sınıf öğretmeni, 52 yaşında Ali Ekber BUDAK. İnternette Aknet Anadolu’yu gördüm. Uzaktan eğitimle online olarak EĞİTİM KOÇLUĞU kursunun verildiğini gördüm. ilk önce Danışmanım Tuğçe Demir Hanımın net, doğru ve bilgilendirici açıklamalar sonucundaki kafamdaki soru işaretlerini gidererek ben bu kursu kaçırmamalıyım düşüncesine karar verdim. Tuğçe Hanım aynı zamanda pozitif bir insan olduğu için öncelikle ilk teşekkürümü sunarım. Danışmanımın aydınlatıcı çalışmalarıyla AKNET ANADOLU sistemini en kısa zamanda bana öğretti. Videolarla da Eğitmenlerim Psikolojik Danışman Dilek KIRCAOĞLU ve Profesyonel Koç Sefer KAYAOĞLU Hocalarımın dersleriyle 52 yaşında yaşama bakış açımda, eş olarak, baba olarak ve 24 yıllık öğretmen olarak 15. videoyu izlememe rağmen olumlu yönde bana çok şeyler kattılar. Saygı değer eğitmenlerim. Bir teşekkürümü de sizlere sunuyorum. Daha 30 video daha izleyeceğim. Siz hesap edin bana daha ne güzellikler katacağını. Bu güzelliklerin sınıfımdaki 38 çocuğa ve ailesine yansıdığını siz düşünün. İyi ki AKNET ANADOLU' yu ve çalışanlarını tanımışım. İYİ Kİ VARSINIZ. TEŞEKKÜRLER GÜZEL İNSANLAR. Okulumda öğretmen arkadaşlarıma bu kurs hakkında söz etmiştim. Bir arkadaşım kursunuza kayıt yaptırmış. Şimdi kursiyerinizdir. Gönül Heybeme AKNETANADOLU’ yu KAZANDIM. 19.10.2020 Ali Ekber BUDAK

EMİNE ALTAŞ KUYU

Eskişehir den Merhabalar Öcelikle yazmakta geç kaldığım için çok Özür dileyerek başlamak istiyorum. YAŞAM KOÇLUĞU, EĞİTİM KOÇLUĞU Eğitimi tamamladım. NLP i Eğitimi almaktayım.54 yaşındayım Emekliyim veOnline Eğitime hiç sıcak bakmayan biriydim.ANCAK Eskişehir Aknet ofis en başta İbrahim Beyin İNSANİ TUTUMU NETve DOĞRU İLETİŞİMİ ve GÜVEN SAĞLAMA kısacası TİCARİ DEĞİLDE GERÇEKTEN YAŞAM KOÇLUĞU DURUŞUYLA ilk olarak Yaşam koçluğu Eğitimi aldım ve TABİİİ OLARAK EĞİTİMDEN SONRA EĞİTİM KOÇLUĞU VE NLP GELDİ.ÇOK AMA ÇOK CİDDİ GÜZEL VE ANLAŞILABİLİR EĞİTİMLER . HOCALARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.Yinede böyle bir eğitime ulaşmamda AKNET OFİS ESKİŞEHİR gerçekten bakış açımı değiştirdi. özellikle İbrahim Bey Hüseyin bey ve tabiiki SABIRLI DURUŞLARI İLE DANIŞMANIM HÜSNİYE HANIM VE CANLI YAYIN DESTEK SEZEN HANIMÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER. İŞİNİ SAYGIYLA CİDDİ VE İNSANİ OLARAK İCRA EDEN ARKADAŞLAR..İYİKİ BANA SABIRLA DAVRANIP BU EĞİTİMLERİ ALMAMMI SAĞLADINIZ. TEŞEKKÜR EDERİM.EĞİTİMİN İÇERİĞİ VE HOCALARIN EMEĞİ İÇİ DE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. KISACASI TÜM EMEĞİ GEÇEN TEKNİK , DESTEK EKİP HERKESE TEŞEKKÜRLER.ÇOK AMA ÇOK YARARLANDIM .EMİNE ALTAŞ

HALİL ERSÖZ

Ben Halil Ersöz, Kobi Danışmanlığı eğitimi aldım ve çok değerli Hocaların anlatımları ve yaşadıkları tecrübelerini de eğitimin içine katınca daha da bir önem kazanıyor. İnsan kendine şunu söylüyor. Ne kadar doğru yerdeyim. Başta Hocalarımıza ve Aknetanadolu ekibine çok teşekkürler.

SUZAN BAYSAL

ALDIĞIM HİZMET VE EĞİTİMİN KALİTESİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM . TÜM EKİBE TEŞEKKÜR EDERİM.

GÜLŞAH UĞUR

Selamlar,eğitimime başladım.Dilek Hanım ve Sefer Bey' in ders anlatımlarına alıştım, gayet güzel gidiyor. İnşa Allah bu eğitimden maksimum fayda sağlarım.Kendimden umutluyum:))

NEVİN KUTLUTÜRK

Videoları izlemeye başladım Güzel gidiyor

HACI ALİ GÜLLER

Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Dilek Hocama ve Sefer Hocama da bize tecrübelerini aktardıkları için teşekkür ederim.

ERTUĞRUL ERTAN

KONULARIN SIRALANMASI COK İYİ. UNİTE KİTAPÇIKLARINI OKUYUP VİDEOLARI SEYRETTİĞİNİZDE VE CANLI YAYINLARI DA TAKİP ETTİĞİNİZDE EZBERCİLİKTEN ZİYADE OLAYIN BÜTÜNÜNÜ ANLIYORSUNUZ. NİTEKİM SINAV DA EZBERCİLİKTEN ZİYADE BÜTÜNÜ ANLAYIP ANLAMADIĞIMIZ İLE İLGİLİYDİ. ÖOK BAŞARILI BİR EĞİTİM ALDIM. TEŞEKKÜR EDİYORUM.

GÖNÜL TUNÇTEKİN

HİÇBİR ZORLUK ÇEKMEDEN, UMDUĞUMDAN KOLAY BİR ŞEKİLDE ARKADAŞLARIN YARDIMI ILE KAYIT IŞLEMIMİ TAMAMLADIM.TEŞEKKÜRLER AKNET ANADOLU ESKİŞEHİR.

Yenilikleri Öğrenmek İçin Kaydol!

Yeni gelişmeler, yeni eğitimler ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol. Formu Doldurun, Sizi Arayalım