(2 Yorum)

Kripto Para ve Blockchain Uygulamaları Eğitimi ( *YENİ EĞİTİM )

Kripto Para ve Blokzinciri Uygulamaları dersleri, kripto varlık sektörü ve blokzinciri ekosistemi hakkında bilgi edinmek, teknolojilerin uygulama alanlarını öğrenmek isteyen kursiyerlerimiz için hazırlanmıştır. Eğitimle kripto varlık sektöründeki ürünleri, Blokzinciri teknolojisinin çalışma mantığını, Blokzinciri teknolojisinin uygulama alanları ve kullanım alanlarını öğrenirsiniz
Hemen Bilgi Al
45 Saat
Eğitim İçeriği
MERAK ETTİĞİNİZ KONULARDA DETAYLI BİLGİ İÇİN;
Bilgi almak için bu sayfada yer alan 'Detaylı Bilgi Talep Et' üzerindeki İletişim Formunu doldurabilirsiniz.

Eğitimde yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan Seri: V No: 52 Sayılı ''Yatırım Danışmanlığı Faaliyetine ve Bu Faaliyette Bulunacak Kurumlara İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ'' çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. 

Burada ulaşılan sonuçlar tercih edilen hesaplama yönetimi ve/veya yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olabileceğinden sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Yatırımcıların verecekleri yatırım kararları ile sitede ve eğitimde bulunan veriler, görüş ve bilgi arasında bir bağlantı kurulamayacağı gibi, söz konusu yorum/görüş/bilgilere dayanılarak alınacak kararların neticesinde oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan sitemiz ve eğitim kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Başkent Üniversitesi onaylı ve sertifikalı, E-devlet'te sorgulanabilir bu eğitim 45 saatlik bir eğitimdir. Video ve pdfler, 4 canlı yayın ve 1 günlük yüz yüze derslerle sunulmaktadır. 

Eğitim içeriğimiz 18 yaşının üstündeki herkese açıktır. (18 yaşının altındakiler için uygulamalı eğitimler yapılamamaktadır)

Eğitimciler: Alperen Kanık ve Ali Bertay Solak

Kripto Para ve Blokzinciri Uygulamaları dersleri, kripto varlık sektörü ve blokzinciri ekosistemi hakkında bilgi edinmek ve bu teknolojilerin uygulama alanlarını öğrenmek isteyen kursiyerlerimiz için hazırlanmıştır.

Bitcoin Nedir
Blockchain Nedir
Proof of Work
Proof of Stake
Proof of Burn
Kripto Para Nedir
Altcoin Nedir
Kripto Paralarda Madencilik
Kripto Paralarda Cüzdan Çeşitleri
Akıllı Sözleşme Nedir
Bankacılıkta Blockchain Uygulamaları
Dış Ticarette Blockchain Uygulamaları
Her Şeyi Değiştiren Protokol: ERC20
NFT Nedir
Coin Nedir
Token Nedir
Sabit Token Nedir
Taraftar Tokenı
ICO Nedir
Airdrop
Borsalar Neden Kimlik Fotoğrafı İster
Kripto Paraların Fiyatı Neye Göre Değişir
DeFi Nedir
Finansal Piyasalar ve Alım Satım Araçları

  • Kripto varlık sektöründeki ürünleri öğrenirsiniz
  • Blokzinciri teknolojisinin çalışma mantığını öğrenirsiniz
  • Blokzinciri teknolojisinin uygulama alanlarını öğrenirsiniz
  • Kripto varlık sektöründeki ürünlerin kullanım alanlarını öğrenirsiniz

Yorumlar
EZGİ EMRE
Sizlerden almış olduğum ilk eğitimimi tamamladım. Eğitim süreci benim açımdan çok verimli geçti. Danışmanım Seçil Hanım sayesinde hiçbir sorun yaşamadan başarılı bir şekilde tamamladım. Daha sonrasında yine Seçil Hanım'ın haber verdiği ve oldukça ilgimi çeken başka bir eğitime başladım. Şu an için o da çok güzel bir şekilde devam ediyor, bu şekilde de devam etmesini umuyorum. Öncelikle bu süreçte her soruma hızlı bir şekilde dönüş yaparak, eğitim sürecimi de kolaylaştıran Seçil Hanım'a sonra da Aknet Anadolu'ya teşekkür ederim.
OĞUZHAN TAPAR
HIZLI VE GÜVENİLİR
Yenilikleri Öğrenmek İçin Kaydol!

Yeni gelişmeler, yeni eğitimler ve kampanyalardan ilk sen haberdar ol. 

Formu doldurun, sizi arayalım!